x
Президент України Верховна Рада України
Конституційний суд України Рада національноїа безпеки і оборони України

Державна служба статистики України

Інші органи виконавчої влади
Держстат України
Головне управління статистики
у Чернігівській області
 RSS
 Контакти
 Зворотній зв'язок
 Розсилка новин
Новини Респондентам Для громадськості Для ЗМІ Статистична інформація Публікації Експрес-випуски Анкетні опитування Населення України

Статистична інформація
Експрес-випуски

Транспорт

Замовити літературу даного розділу можна за телефонами
(0462)774-892
Статистичний бюлетень
«Транспорт Чернігівської області»

Бюлетень містить інформацію про основні показники розвитку, роботи та використання автомобільного транспорту. Наведено дані щодо капітальних інвестицій за окремими видами економічної діяльності, кількості працівників на підприємствах транспорту, складського господарства, поштової, кур’єрської діяльності, їх середньомісячної заробітної плати, фінансових результатів, використання транспортних засобів.

    Кількість стор. - 20
    Термін видання: 03 листопадаСтатистичний збірник
«Транспорт Чернігівської області»

Містить інформацію про основні показники розвитку, роботи та використання автомобільного транспорту. Наведено дані щодо капітальних інвестицій за окремими видами економічної діяльності, кількості працівників на підприємствах транспорту, складського господарства, поштової, кур’єрської діяльності та телекомунікацій (електрозв’язку), їх середньомісячної заробітної плати, фінансових результатів, використання транспортних засобів, продукції транспорту, наявності автомобільних доріг загального користування.

    Кількість стор. - 63


Файл .zip Транспорт Чернігівської області 2019 (1.1 Мб)
     Архів
Статистичний збірник
«Транспорт і зв'язок Чернігівської області»

Містить інформацію про основні показники розвитку, роботи та використання автомобільного транспорту. Наведено дані про інвестиції в основний капітал, кількість працівників на підприємствах транспорту та їх номінальну заробітну плату, рух робочої сили, фінансові результати діяльності підприємств транспорту, рухомий склад, протяжність автомобільних доріг загального користування та дорожньо-транспортні пригоди на дорогах і вулицях області.

Дані наведено в цілому в області, у розрізі міст обласного значення та районів, а також за видами економічної діяльності.

    Кількість стор. - 63

Файл .zip Транспорт і зв‘язок Чернігівської області 2018 (1.2 Мб)
     Архів