x
Президент України Верховна Рада України
Конституційний суд України Рада національноїа безпеки і оборони України

Державна служба статистики України

Інші органи виконавчої влади
Держстат України
Головне управління статистики
у Чернігівській області
 RSS
 Контакти
 Зворотній зв'язок
 Розсилка новин
Новини Респондентам Для громадськості Для ЗМІ Статистична інформація Публікації Експрес-випуски Анкетні опитування Населення України

Статистична інформація
Експрес-випуски

Сільське, лісове та рибне господарство

Замовити літературу даного розділу можна за телефонами
(0462) 676-534
(0462) 774-925


Статистичний довідник
«Сільськогосподарські підприємства Чернігівської області»

Довідник містить перелік сільськогосподарських підприємств області, крім фермерських господарств на 1 січня 2022 року, за районами, їх поштову та електронну адреси, контактні телефони, види економічної діяльності господарств.

  Кількість стор. - 120   
  Термін видання: 31 січня
Статистичний довідник
«Фермерські господарства Чернігівської області»

Довідник містить перелік фермерських господарств області на 1 січня 2022 року. Інформацію наведено в розрізі районів, вказано поштову та електронну адреси, контактні телефони та основні види економічної діяльності господарства.

  Кількість стор. - 110   
  Термін видання: 31 січня
Статистичний збірник
«Сільське господарство Чернігівщини»

Збірник містить показники, що характеризують сільське господарство області: обсяги виробництва сільськогосподарської продукції у вартісному та натуральному виразах за категоріями господарств, районами та на одну особу; кількість сільськогосподарських тварин та їх продуктивність; середні ціни реалізації сільськогосподарської продукції; рівень рентабельності виробництва в підприємствах. Містить дані про виробництво сільськогосподарської продукції за регіонами. Інформацію наведено за 2000–2021 роки.

  Кількість стор. - 80    
  Термін видання: 30 вересня
Файл .zip Презентаційна версія 2020 (514.4 Кб)
     Архів
Статистичний бюлетень
«Посівні площі озимих культур під урожай 2022 РОКУ »

Бюлетень містить інформацію про посів озимих культур під урожай 2022 року за категоріями господарств у цілому по області, у підприємствах – за районами.

  Кількість стор. - 11    
  Термін видання: 16 лютого
Статистичний бюлетень
«Тваринництво»

Бюлетень містить дані про виробництво основних видів продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин за категоріями господарств; приплід молодняка та падіж худоби. Видання містить обласні та районні підсумки.

  Кількість стор. - 14    
  Термін видання: 19 січня, 17 лютого, 17 березня, 19 квітня, 18 травня, 17 червня, 18 липня, 16 серпня, 16 вересня, 18 жовтня, 16 листопада, 16 грудня
  Річний
  Кількість стор. - 20    
  Термін видання: 17 березня
Статистичний бюлетень
«Реалізація сільськогосподарської продукції»

Бюлетень містить дані про обсяги та середні ціни реалізації сільськогосподарської продукції аграрними підприємствами області.

  Кількість стор. - 20    
  Термін видання: 02 березня
Статистичний бюлетень
«Використання добрив і пестицидів під урожай сільськогосподарських культур»

Бюлетень містить дані про внесення мінеральних та органічних добрив, пестицидів, вапнування та гіпсування ґрунтів сільськогосподарськими підприємствами області під урожай 2021 року. Надається інформація про удобрення основних сільськогосподарських культур у цілому в області та за районами.

  Кількість стор. - 25    
  Термін видання: 23 травня
Статистичний бюлетень
«Виробництво сільськогосподарських культур, плодів, ягід та винограду»

Бюлетень містить дані про посівні площі, площі збирання, виробництво та врожайність сільськогосподарських культур за категоріями господарств та в розрізі районів у 2021 році.

  Кількість стор. - 25    
  Термін видання: 26 квітня
Статистичний бюлетень
«Посівні площі сільськогосподарських культур під урожай 2022 року»

Бюлетень містить дані про розміри посівних площ основних сільськогосподарських культур за категоріями господарств у цілому в області та в сільськогосподарських підприємствах за районами.

  Кількість стор. - 20    
  Термін видання: 21 липня
Статистичний бюлетень
«Збирання врожаю сільськогосподаpських культур»

У бюлетені висвітлено хід збирання врожаю за категоріями господарств та в розрізі районів. Містить дані про зібрану площу, обсяг виробництва, урожайність сільськогосподарських культур.

  Кількість стор. - 20    
  Термін видання: 18 серпня, 19 вересня, 19 жовтня, 21 листопада, 20 грудня


Статистичний збірник
«Рослинництво Чернігівщини»

Містить дані про посівні площі, площі збирання, валові збори та врожайність основних сільськогосподарських культур за категоріями господарств області. Наведено інформацію про виробництво основних сільськогосподарських культур аграрними підприємствами за районами, містить міжрегіональні порівняння.

  Кількість стор. - 55    

     Архів
Статистичний збірник
«Поголів'я худоби»

Містить дані про поголів'я худоби в області в цілому та за категоріями господарств за період з 1960р.; дані щодо наявності основних видів худоби у фермерських господарствах, питомої ваги особистих селянських господарств населення; містить міжрегіональні порівняння.

  Кількість стор. - 60    
     Архів
Статистичний збірник
«Сільське господарство Чернігівського району»

Містить дані про стан сільського господарства Чернігівського району. Відображено динаміку розвитку сільськогосподарських підприємств, структуру розподілу земельних площ, інформацію про матеріально-технічну базу господарств, реалізацію основних видів сільгосппродукції власного виробництва, а також економічні показники діяльності господарств.

  Кількість стор. - 53    
     Архів