Прес-випуск

 

Про роботу промисловості м.Чернігова

в січні–вересні 2017 року

 

У січні–вересні 2017р. підприємства обласного центру реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 8040 млн.грн, що складає 41% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Підприємствами переробної промисловості було реалізовано 57% всієї продукції, зокрема 28% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 11% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 6% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, 5% – виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 41%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 27454 грн (по області – 18806 грн).

За межі України реалізовано продукції на 901 млн.грн. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (31%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (29%) та з виробництва харчових продуктів та напоїв (23%).

Порівняно із січнем–вереснем 2016р. підприємства м.Чернігова збільшили виробництво вовняних тканин, окремих видів швейних виробів,  паперу та картону, ручних інструментів, світлофорів, окремих видів меблів;  зменшили – постільної білизни, взуття, ящикових піддонів, засобів мийних та для чищення, шампунів, фільтрувальних або очищувальних машин і апаратів для рідин,  вогнегасників.

Серед харчових продуктів більше, ніж у минулому році, вироблено свіжого чи охолодженого м'яса великої рогатої худоби, оселедців солоних, нерафінованої олії, безалкогольних напоїв; менше – свіжого чи охолодженого м’яса свиней, замороженого м’яса великої рогатої худоби, ковбасних виробів, рідкого обробленого молока, кисломолочних продуктів, борошна, круп, хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання, пряників та виробів подібних, макаронних виробів, шоколаду та продуктів, що містять какао, мінеральних газованих вод.

 

Кривошеєва 676530